NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Přátele (Freinds) - online epizody
     Menu
     AONN.cz

Gamesnici.cz - herní web - Superhry a Hry online

Chandler Bing
Už jako desetiletý zažil Chandler těžkou ránu od svých rodičů. Na den Díkůvzdání mu jeho matka oznámila, že se s jeho otcem rozvádí, protože jí podvádí s jejich komorníkem. Po tomto zážitku se do sebe uzavřel a jako obranu začal používat sarkastický vtip. Vysokou školu strávil s Rossem a jeho čističkou vzduchu. Chandler měl vždycky smůlu na ženské. Chodil asi jen se čtyřmi holkami. Nejhorší vztah zažil s uječenou a potrhlou Janice. Jeho bílým andělem byla Monika, s kterou se sblížil na Rossově svatbě v Londýně. Po dlouhém vztahu se s ní oženil a po zjištění, že nemohou mít děti, si adoptují dvojčata.

Monica Geller
Monica je sestrou Rosse. Když byla mladá tak byla strašně obézní, ale rozhovor mezi Rossem a Chandlerem, který neměla slyšet jí přiměl radikálně zhubnout. Monica je perfektní kuchařka, posedlá organizováním, uklízením a pořádkem. Nikdy neměla moc štěstí na vztahy, než se její životní láskou stal jeden z jejích nejbližších přátel - Chandler, se kterým se dali dohromady v Londýně a po dlouhém vztahu se vzali a adoptovali dvě děti.

Ross Geller
Ross je bratr Moniky. Jeho největší zálibou je paleontologie a přednášení o ní na univerzitě. V životě také neměl moc velké štěstí na ženy, i když to nikdy nebyl beznadějný případ. S trochou nadsázky by se dalo říct, že Ross je nejslušnější člen party s největší smůlou. Má dvě děti - syna Bena s lesbičkou a dceru Emmu se svou největší láskou Rachel.

Rachel Green
Rachel je krásná a nemá nouzi o nepřízeň mužů, ale žádný vztah pro ni nebyl tak dlouhý a jiskřivý jako s Rossem, s kterým má i holčičku Emmu. Do Přátel se Rachel dostává po útěku ze své svatby, kde si nevezme zubaře Barryho. Začíná jako rozmazlená holčička svého otce, která bez kreditních karet neudělá ani krok. Postupem času se začíná za podpory všech přátel stavět na vlastní nohy a sežene si i vlastní práci. Úvodní obsluhování v kavárně Central Perk ji postupně přes obchodní dům Bluming's nasměruje až k Ralphu Laurenovi.

Joey Tribbiani
Joey měl sedm sester a byl tak jediným synem v Rodině Tribbiánových. Má Italské předky, ale Italsky se nikdy nenaučil. Joey se pokouší stát se slavným hercem. Jeho největší rolí je role doktora Draeka Remoreye v seriálu Tak jde čas. Tento seriál mu dává určitou jistotu, ale nenaplňuje ho. Největší oporou ve filmu je jeho babička, která sleduje všechny epizody a vždy ho podporuje. Joey je velký proutník. Má u žen velké kouzlo, které zaručuje svou úvodní otázkou "Tak jak to de?". Nikdy s žádnou dívkou neměl dlouhodobý vztah postavený na lásce, kromě Rachel. Je trošku natvrdlý a hodně jí. Jinak je perfektním kamarádem všech Přátel.

Phoebe Buffay
Phoebe se narodila jako dvojče sestry Uršuly, se kterou se ale nestýká. Už jako malá měla těžký život. Potloukala se New Yorkem a živila se na ulici. Její vlastní matka se jí vzdala a nevlastní spáchal sebevraždu. To nechalo na Phoebe neblahé následky s náznakem lehké "vyšinutosti". Phoebe je vegetariánka, svému nevlastnímu bratrovi Frankovi porodila tři děti. Ráda věří v horoskopy a předpovědi kartářek. Je vdaná za Mika, s kterým ji náhodou seznámil Joey.
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com